Projekty

"Educational Testing Service Preferred Associate"


Od marca 2019 English4U jest partnerem (Preferred Associate) Educational Testing Service, organizacji, która przygotowuje testy TOEIC oraz TOEFL. Są to certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym (TOEIC oraz TOEIC Bridge) oraz akademickim (TOEFL), a także testy dla dzieci TOEFL Junior i TOEFL Primary. Przygotowujemy naszych kursantów profesjonalnie teraz także do tych testów.


"British Council AddVantage Partner Institution"


Od lutego 2018 nasza szkoła jest instytują partnerską British Council. Nasza kadra uczestniczyła w szkoleniach dotyczących przygotowania uczniów do egzaminów na certyfikaty Cambridge, takie jak FCE, CAE czy CPE oraz IELTS.


"Kompetencje z języka angielskiego osób z terenu miasta Poznań i powiatu poznańskiego sposobem na współczesny rynek pracy"


W roku 2017 nasza szkoła uczestniczyła w projekcie "Kompetencje z języka angielskiego osób z terenu miasta Poznań i powiatu poznańskiego sposobem na współczesny rynek pracy" współfinansowanym z funduszy Unii Europejskiej, który skierowany był do osób bezrobotnych, biernych zawodowo oraz pracujących, powyżej 25 roku życia, którzy mieli maksymalnie średnie wykształcenie. Kursy były bezpłatne i odbywały się w Poznaniu oraz Jarocinie.